Wyświetlanie produktów 1-13 z 13

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Rekuperatory ścienne

Rekuperatory ścienne pozwalają na zapewnienie wymiany powietrza (usunięcie zużytego oraz nawiew świeżego) bez użycia systemu przewodów. Jedno urządzenie ścienne może zapewnić niezbędną wymianę z odzyskaniem energii z powietrza usuwanego. Rekuperatory decentralne mogą być również montowane w kilku pomieszczeniach w ramach jednego budynku. 

Rekuperatory ścienne posiadają wbudowane filtry powietrza, które oczyszczają strumień powietrza z substancji szkodliwych dla zdrowia, dając użytkownikom czyste, świeże powietrze dla lepszego komfortu i zdrowia.

Zakup rekuperatorów ściennych to inwestycja w długoterminową efektywność energetyczną, poprawę jakości powietrza wewnątrz domu i generalnie lepsze warunki życia. Oferują one ogromny potencjał oszczędności energetycznych, zwłaszcza w budynkach o wysokiej szczelności, jak nowoczesne domy pasywne. Pamiętajmy, że adekwatny dobór urządzenia do specyfiki budynku jest kluczowy dla optymalnego działania systemu, stąd zawsze warto skonsultować swoje potrzeby z doświadczonymi fachowcami. 

Firma Systerm.pl to gwarancja wysokiej jakości sprzętu, profesjonalizmu i doradztwa technicznego na najwyższym poziomie. Specjaliści z Systerm.pl od 2010 roku dostarczają najlepsze na rynku rozwiązania w zakresie dystrybucji instalacji grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, oferując wyłącznie produkty renomowanych producentów. W swojej ofercie posiadają szeroki wybór rekuperatorów ściennych, które dostarczają na terenie całej Polski i krajów Unii Europejskiej.