Filtry

Cena

Cena

  • 14,00 zł - 267,00 zł

Marka

Marka

Średnica [mm]

Średnica [mm]

Rodzaj Kanału

Rodzaj Kanału

Seria

Seria

Model

Model

Materiał

Materiał

Kolor

Kolor

Kratki wentylacyjne i nawiewniki

Powrót

Wyświetlanie produktów 1-28 z 49

Pokazano 1-28 z 49 pozycji

Aktywne filtry

Anemostaty

Anemostaty to niezbędne elementy systemów wentylacyjnych, które służą do zakończenia przewodów wentylacyjnych lub kanałów ciepłego powietrza. Ich głównym zadaniem jest regulacja przepływu powietrza między pomieszczeniem a zewnętrzem. Anemostaty mogą być montowane na ścianach lub w suficie, a ich funkcjonalność często idzie w parze z walorami estetycznymi.

Wyróżniamy trzy rodzaje anemostatów: nawiewne, wywiewne i nawiewno-wywiewne. Anemostaty nawiewne umieszcza się na końcu kanałów dostarczających świeże powietrze, umożliwiając regulację kierunku nawiewu. Anemostaty wywiewne natomiast odprowadzają zanieczyszczone powietrze, zapewniając komfort użytkownikom pomieszczeń.

Firma Systerm od 2010 roku specjalizuje się w dystrybucji instalacji grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Nasze produkty dostarczamy nie tylko w całej Polsce, ale również w innych krajach Unii Europejskiej. Oferujemy wysokiej jakości anemostaty wykonane z trwałych materiałów, które zapewniają nie tylko funkcjonalność, ale także estetykę. Wybierając naszą firmę, masz pewność profesjonalnego doradztwa i wysokiej jakości produktów.