Wyświetlanie produktów 1-3 z 3

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Mechaniczna wentylacja z odzyskiem ciepła

Mechaniczna wentylacja z odzyskiem ciepła to nowoczesne rozwiązanie zapewniające efektywną cyrkulację powietrza w pomieszczeniach, jednocześnie minimalizując straty ciepła. Działanie systemu opiera się na wykorzystaniu ciepła z odprowadzanego powietrza do ogrzania świeżego powietrza z zewnątrz. Dzięki temu możliwe jest utrzymanie optymalnej temperatury bez konieczności nadmiernego zużywania energii cieplnej. 

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, dzięki zastosowaniu wymiennika ciepła, pozwala nie tylko na znaczną oszczędność energii, ale również na utrzymanie stałej, odpowiedniej temperatury w pomieszczeniach, bez względu na warunki atmosferyczne panujące poza budynkiem. W ten sposób, stale usuwane jest zużyte powietrze, a do pomieszczeń dostarczane jest świeże powietrze, które jednocześnie jest podgrzewane z odzysku. Produkty z tej kategorii to rozwiązania wysokiej jakości, które gwarantują nie tylko zdecydowaną poprawę standardu życia, ale także realne oszczędności. 

Systerm.pl to firma z dziesięcioletnim doświadczeniem, specjalizująca się w dystrybucji systemów grzewczych, wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, ale działamy na terenie całej Polski oraz we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, pomoc w doborze odpowiednich rozwiązań oraz rzetelną realizację każdego zamówienia. Nasz cel to zadowolenie Klienta i wysoka jakość oferowanych usług.