Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Rekuperatory

Rekuperatory to zaawansowane technologicznie urządzenia, które służą do odzyskiwania ciepła z powietrza wywiewanego z pomieszczeń. Technologia ta umożliwia nie tylko oszczędności na ogrzewaniu, ale również zapewnia stały przepływ świeżego, przefiltrowanego powietrza, co sprzyja zdrowiu i komfortowi użytkowników budynków. Najważniejszymi parametrami wpływającymi na wydajność urządzenia są: efektywność odzysku ciepła, poziom hałasu pracy urządzenia oraz energooszczędność. 

Dobierając rekuperator do konkretnego budynku, warto zwrócić uwagę na liczbę osób zamieszkujących budynek, powierzchnię pomieszczeń, a także standard energetycznego budynku. Dzięki temu odpowiednie dobranie urządzenia umożliwi rekuperację aż do 90% ciepła.

Instalacja rekuperatorów to korzyść nie tylko dla Naszych domów, ale również dla środowiska. Użytkowanie takiego urządzenia znacząco obniża emisję CO2 do atmosfery, przyczyniając się do walki z globalnym ociepleniem. 

Niewątpliwą zaletą tych urządzeń jest zdolność do utrzymania optymalnej wilgotności powietrza oraz unieszkodliwiania szkodliwych drobnoustrojów czy alergenów, co znacznie poprawia jakość powietrza w pomieszczeniach.

Na Systerm.pl oferujemy szeroki asortyment rekuperatorów renomowanych producentów. Nasz zespół specjalistów jest do dyspozycji w celu pomocy przy doborze odpowiedniego urządzenia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zapewnić Państwu najwyższą jakość naszych usług oraz produktów.