Wyświetlanie produktów 1-12 z 12

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Wentylatory kuchenne

Wysokiej jakości wentylatory kuchenne skutecznie odciągają opary i dym. Są szczególnie użyteczne w dużych kuchniach przemysłowych, ale sprawdzają także w mniejszych, gdzie się dużo gotuje. Dostarczamy wentylatory kuchenne, które w razie potrzeby łatwo zdemontować i oczyścić. Są to m.in. wentylatory kuchenne, które mają specjalne pojemniki na skroplony tłuszcz. Wśród nich jest model promieniowy. Estetyka wentylatorów pasuje do każdego pomieszczenia.

Unikalna konstrukcja wentylatorów kuchennych umożliwia skuteczne odciąganie oparów z różnych źródeł, takich jak kuchenki, ruszty czy piece. Dodatkowo, wentylatory kuchenne posiadają możliwość okresowego czyszczenia komory silnika oraz są przystosowane do napięciowej regulacji prędkości obrotowej.

Firma Systerm to doświadczony dostawca instalacji grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Od 2010 roku oferujemy wysokiej jakości produkty na terenie całej Polski i Unii Europejskiej. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, ale dzięki naszej elastyczności i profesjonalizmowi, dostarczamy produkty do klientów z różnych regionów. Wybierając naszą firmę, możesz być pewien, że otrzymasz produkty najwyższej jakości, które będą spełniać Twoje oczekiwania.