Filtry

Cena

Cena

  • 414,00 zł - 5 070,00 zł

Waga

Waga

  • 1 kg - 25 kg

Głośność [dB(A)]

Głośność [dB(A)]

Średnica [mm]

Średnica [mm]

Rodzaj Kanału

Rodzaj Kanału

Seria

Seria

Wydajność wentylatora [m3/h]

Wydajność wentylatora [m3/h]

Moc wentylatora [W]

Moc wentylatora [W]

Natężenie [A]

Natężenie [A]

Stopień ochrony

Stopień ochrony

Waga [kg]

Waga [kg]

Zakres temperatur

Zakres temperatur

Max. ciśnienie [Pa]

Max. ciśnienie [Pa]

Klasa izolacji

Klasa izolacji

Wentylatory

Powrót

Wyświetlanie produktów 1-21 z 21

Pokazano 1-21 z 21 pozycji

Aktywne filtry

Wentylator venture

Oferujemy wentylatory venture. Renomowana firma jest producentem wentylatorów, akcesoriów wentylacyjnych, rekuperatorów i elastycznych przewodów do wentylacji. Venture industries zapewnia wysoką jakość dostarczanych produktów. To jeden z czołowych dostawców wymienionych urządzeń i akcesoriów. Firma venture industries nieustannie poszerza swój asortyment, a w naszym sklepie znajdą Państwo jej kluczowe produkty. Dzięki venture industries istnieje możliwość doboru urządzeń wentylacyjnych o odpowiednich parametrach. 

Wentylatory venture znajdują zastosowanie w wielu branżach, takich jak przemysł chemiczny, spożywczy, farmaceutyczny czy energetyczny. Są niezastąpione w pomieszczeniach, gdzie wymagana jest wysoka jakość powietrza, a także w miejscach wymagających skutecznego usuwania oparów, dymu czy pyłów.

Wentylatory venture są innowacyjnym rozwiązaniem w dziedzinie wentylacji, które oferuje firma Systerm. Te zaawansowane technologicznie urządzenia są idealne do zastosowań przemysłowych, gdzie istnieje potrzeba skutecznego usuwania zanieczyszczeń, nadmiaru wilgoci lub zapewnienia odpowiedniego przepływu powietrza.

Firma Systerm, specjalizująca się w dystrybucji instalacji grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, oferuje szeroki wybór wentylatorów venture. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, zapewniamy wysoką jakość produktów oraz kompleksowe wsparcie techniczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie systerm.pl.