Filtry

Cena

Cena

  • 14,00 zł - 271,00 zł

Waga

Waga

  • 0 kg - 1 kg

Marka

Marka

Seria

Seria

Waga [kg]

Waga [kg]

Materiał

Materiał

Wymiary drzwiczek [mm]

Wymiary drzwiczek [mm]

Kolor

Kolor

Drzwiczki i klapy rewizyjne

Powrót

Wyświetlanie produktów 1-28 z 91

Pokazano 1-28 z 91 pozycji

Aktywne filtry

Drzwiczki rewizyjne i maskownice rewizyjne | Systerm.pl

Drzwiczki rewizyjne

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem drzwiczek i maskownic rewizyjnych - niezastąpionych rozwiązań, które służą do skrywania kluczowych elementów instalacji wodnej, elektrycznej czy kanalizacyjnej. W naszej ofercie znajdziesz produkty najwyższej jakości, wykonane z różnorodnych materiałów takich jak stal, blacha ocynkowana, aluminium czy tworzywo sztuczne. W ofercie posiadamy wielkości, które dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Drzwiczki umożliwiają zakrycie otworów rewizyjnych w bardzo estetyczny sposób harmonizujący z otoczeniem. Jednocześnie zapewniają szybki i bezproblemowy dostęp do komponentów znajdujących się w otworze rewizyjnym, czyli rozmaitych liczników gazu i wody oraz zaworów wodnych, które muszą być sprawdzane. Drzwiczki wykazują dużą odporność na działanie czynników atmosferycznych, termicznych i chemicznych.

Dodatkowo, dla zwiększenia bezpieczeństwa, niektóre z naszych modeli wyposażone są w zamki, zapobiegające dostępowi nieupoważnionych osób do istotnych elementów instalacji. Praktyczne i eleganckie, drzwiczki rewizyjne i maskownice stają się nieocenionym elementem każdego pomieszczenia, w którym zainstalowano systemy instalacyjne. 

W ofercie Systerm można znaleźć klapy rewizyjne metalowe, klapy rewizyjne gk oraz rewizje plastikowe.

Przekonaj się sam o wygodzie jaką zapewniają drzwiczki i maskownice rewizyjne. Oferujemy atrakcyjne ceny, szybką realizację zamówień oraz profesjonalne doradztwo. Zapraszamy do zakupów!