Filtry

Cena

Cena

  • 19,00 zł - 96,00 zł

Średnica [mm]

Średnica [mm]

Kanały stalowe i kształtki wentylacyjne

Powrót

Wyświetlanie produktów 1-14 z 14

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Króćce z siatką

W instalacjach wentylacyjnych ważne jest zakończenie kanału wentylacyjnego, które nie wywołuje znacznego oporu powietrza bez względu na to, czy jest to powietrze zasysane czy oddawane. Króciec z siatką to proste rozwiązanie, które łatwo zamontować. Siatka skutecznie zabezpiecza przed wszelkimi zanieczyszczeniami płynącymi z zewnątrz, także przed dużymi owadami. Bardzo często modele są wykonane z blachy ocynkowanej.

W naszej ofercie posiadamy różnorodne króćce z siatką, dostępne w różnych rozmiarach, kształtach i materiałach, aby sprostać indywidualnym wymaganiom klientów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i starannemu wykonaniu, nasze króćce zapewniają nie tylko skuteczność, ale także estetyczny wygląd i łatwy montaż.

Dzięki naszym króćcom z siatką, mogą Państwo cieszyć się efektywnym i bezpiecznym działaniem swojego systemu wentylacyjnego czy klimatyzacyjnego, dbając jednocześnie o higienę i czystość powietrza w swoim otoczeniu. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy cenią sobie jakość i profesjonalizm. Oferujemy profesjonalne doradztwo i wsparcie naszych specjalistów. Jesteśmy zawsze gotowi odpowiedzieć na Państwa pytania i pomóc w doborze odpowiednich rozwiązań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Firma Systerm.pl to renomowany dostawca instalacji grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, oferujący różnorodne produkty i rozwiązania dla klientów w Polsce i Unii Europejskiej. Nasz zespół specjalistów służy fachową radą i zapewnia profesjonalizm oraz satysfakcję klienta. Wspieramy inicjatywy związane z energią odnawialną i rozwijamy naszą ofertę, aby nadal być liderem w branży. Systerm.pl - innowacyjne rozwiązania dla Twoich potrzeb.