Filtry

Cena

Cena

  • 24,00 zł - 83,00 zł

Średnica [mm]

Średnica [mm]

Rodzaj Kanału

Rodzaj Kanału

Materiał

Materiał

Kolor

Kolor

Kanały stalowe i kształtki wentylacyjne

Powrót

Wyświetlanie produktów 1-24 z 24

Pokazano 1-24 z 24 pozycji

Aktywne filtry

Trójniki symetryczne

Trójniki symetryczne pozwalają na rozdział powietrza w systemie wentylacyjnym na dwa odejścia. W ofercie posiadamy trójniki o różnych średnicach. Wykonane z blachy ocynkowanej występują w wersji z uszczelką lub bez uszczelki. Powodują zmniejszenie straty ciśnienia. Zapewniamy produkty wysokiej jakości, które powstały pod czujnym okiem specjalistów najlepszych producentów. Oferujemy szeroki wybór.

Wykorzystanie trójników symetrycznych przyczynia się do optymalizacji pracy instalacji poprzez zapewnienie równomiernego przepływu oraz minimalizację oporów hydraulicznych. Dzięki temu system działa wydajnie, co przekłada się na oszczędność energii i obniżenie kosztów eksploatacyjnych. Ponadto, trójniki symetryczne umożliwiają łatwą regulację przepływu, co pozwala dostosować działanie instalacji do indywidualnych potrzeb i warunków pomieszczeń.

W ofercie Systerm znajdziesz wysokiej jakości trójniki symetryczne, spełniające najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Dostarczamy produkty renomowanych producentów, co gwarantuje niezawodność i trwałość naszych rozwiązań. Nasz zespół specjalistów służy fachową radą i pomocą w doborze odpowiednich trójników symetrycznych, dostosowanych do konkretnych potrzeb i wymagań klienta.

Dzięki naszym produktom klient ma pewność, że ich instalacja będzie działać efektywnie i niezawodnie, zapewniając optymalne warunki komfortu cieplnego oraz wentylacyjnego. Systerm to partner, na który zawsze możesz liczyć, dbający o wysoką jakość oferowanych rozwiązań oraz satysfakcję klienta.