Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Rekuperatory Decentralne / Ścienne

Ścienne Rekuperatory pozwalają na zapewnienie wymiany powietrza (usunięcie zużytego oraz nawiew świeżego) bez użycia systemu przewodów. Jedno urządzenie ścienne może zapewnić niezbędną wymianę z odzyskaniem energii z powietrza usuwanego. Rekuperatory decentralne mogą być również montowane w kilku pomieszczeniach w ramach jednego budynku. 

Rekuperatory decentralne to zaawansowane urządzenia zapewniające efektywną wentylację i utrzymanie prawidłowego mikroklimatu w pomieszczeniach. To doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfort użytkowania, jak również  dla troskliwych dbających o ekologiczny i ekonomiczny aspekt eksploatacji budynku, dzięki ograniczaniu strat ciepła.

Produkty te cechują się prostej obsługą oraz niskim poziomem hałasu. Posiadają również filtr cząstek stałych, dzięki czemu jest on w stanie wychwycić i zatrzymać zanieczyszczenia, takie jak alergeny czy kurz. Najważniejsze jest to, że pomimo wysokiej wydajności, urządzenia te są energooszczędne i przyjazne dla środowiska. 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą rekuperatorów decentralnych na naszej stronie internetowej. Gwarantujemy fachowe doradztwo, szybkość realizacji, atrakcyjne ceny oraz wysoką jakość oferowanych produktów.

Firma systerm.pl to doświadczony dostawca rozwiązań grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Nasz zespół specjalistów od 2010 roku dostarcza produkty najwyższej jakości w Polsce i krajach Unii Europejskiej. Współpracujemy z czołowymi producentami, godnymi zaufania i cieszącymi się uznaniem na rynku, co pozwala nam oferować Państwu najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania. Zapraszamy!