Filtry

Cena

Cena

  • 14,00 zł - 267,00 zł

Marka

Marka

Średnica [mm]

Średnica [mm]

Rodzaj Kanału

Rodzaj Kanału

Seria

Seria

Model

Model

Materiał

Materiał

Kolor

Kolor

Kratki wentylacyjne i nawiewniki

Powrót

Wyświetlanie produktów 1-28 z 49

Pokazano 1-28 z 49 pozycji

Aktywne filtry

Anemostaty sufitowe

Anemostat sufitowy to nieodzowny element w systemach wentylacyjnych, służący do dystrybucji i regulacji przepływu powietrza. Montowany w sufitach podwieszanych, anemostat sufitowy jest estetycznym rozwiązaniem, które jednocześnie pełni funkcję dekoracyjną, zakrywając nieestetyczne części instalacji wentylacyjnej. Anemostaty sufitowe pozwalają na precyzyjne regulowanie przepływu powietrza w pomieszczeniach. Ich konstrukcja umożliwia skierowanie strumienia powietrza w wybranym kierunku, co pozwala na optymalne dostosowanie wentylacji do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkowników.

Anemostaty sufitowe są łatwe w montażu, dzięki specjalnym skrzynkom rozprężnym, które umożliwiają ich połączenie z instalacją wentylacyjną. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, gwarantują trwałość i niezawodność przez wiele lat użytkowania.

Firma systerm.pl od 2010 roku specjalizuje się w dystrybucji instalacji grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, jednak oferowane przez nas produkty dostarczamy nie tylko w całej Polsce, ale również do wszystkich krajów Unii Europejskiej. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu, możemy zagwarantować wysoką jakość naszych produktów oraz kompleksową obsługę klienta.