Wyświetlanie produktów 1-3 z 3

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Rekuperatory i centrale klimatyzacyjne

Rekuperatory i centrale klimatyzacyjne to kluczowe elementy zapewniające komfortowe i zdrowe warunki wewnątrz budynków. Zapewniają one nie tylko odpowiednią temperaturę, ale również skuteczną optymalizację jakości powietrza, co jest niezwykle istotne dla utrzymania zdrowego środowiska. Oferowane przez nas rekuperatory oraz centrale klimatyzacyjne to produkty najwyższej jakości. Zapewniamy pełne wsparcie w zakresie doboru odpowiedniego rozwiązania, instalacji oraz serwisu technicznego.

Rekuperatory to urządzenia zapewniające stały przepływ powietrza, eliminujące zużyte powietrze i zanieczyszczenia. Działanie tego systemu polega na odzyskiwaniu ciepła z powietrza wywiewanego z wnętrza i przekazywaniu tego ciepła do powietrza zasysanego na zewnątrz - stąd nazwa "rekuperacja", czyli odzysk. Umożliwia to efektywne utrzymanie ciepła w budynku za pomocą systemu wentylacji,  bez konieczności zużywania dużej ilości energii na ogrzewanie.

Centrale klimatyzacyjne z kolei, to zaawansowane systemy pozwalające na pełne zarządzanie klimatem w budynku. Dzięki nim możliwe jest nie tylko chłodzenie pomieszczeń w gorące dni, ale również podgrzewanie ich w chłodniejsze pory roku. Dają one możliwość sterowania wilgotnością oraz zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, zapobiegając powstawaniu pleśni lub innych problemów z powietrzem w budynku.

Firmę Systerm od 2010 roku tworzą specjaliści z zakresu dystrybucji instalacji grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Siedzibą naszej firmy jest Warszawa, ale dostarczamy produkty na terenie całej Polski i wszystkich krajów Unii Europejskiej. Naszym celem jest dostarczanie rozwiązań, które poprawiają jakość życia i sprawiają, że nasze domy są miejscami, w których naprawdę chce się mieszkać. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie systerm.pl.