Filtry

Cena

Cena

  • 7,00 zł - 35,00 zł

Waga

Waga

  • 0,01 kg - 0,1 kg

Marka

Marka

Średnica [mm]

Średnica [mm]

Rodzaj Kanału

Rodzaj Kanału

Materiał

Materiał

Kolor

Kolor

Kanały stalowe i kształtki wentylacyjne

Powrót

Wyświetlanie produktów 1-22 z 22

Pokazano 1-22 z 22 pozycji

Aktywne filtry

Nyple i mufy

Elementy łączące w systemach wentylacji czy klimatyzacji są równie ważne co jej podstawowe urządzenia. Nyple pasują do takich części jak sam wentylator, turbina czy trójnik. To elementy łączące produkowane w postaci rurki łączącej dane części od ich wewnętrznej strony. Mufy służą przede wszystkim do łączenia rur. Mają postać tulei z gwintem na całej długości. Większość naszych produktów jest wykonana z blachy ocynkowanej. 

Nyple, czyli krótkie elementy rur o zakończeniu gwintowanym, umożliwiają łatwe i solidne łączenie różnych komponentów instalacyjnych. Natomiast mufy, które są elastycznymi elementami złącznymi, gwarantują hermetyczne połączenia, eliminując ryzyko wycieków i uszkodzeń.

Dostępne są nyple i mufy o różnych średnicach, materiałach wykonania oraz rodzajach gwintów, co pozwala precyzyjnie dopasować je do konkretnego projektu instalacyjnego. Ponadto, oferowane produkty wyróżniają się wysoką jakością wykonania, co zapewnia trwałość i niezawodność połączeń.

Współpracując z zaufanymi producentami, firma Systerm oferuje klientom szeroki wybór nypli i muf, spełniających najwyższe standardy jakościowe i techniczne. Nasz zespół specjalistów służy fachowym doradztwem, pomagając dobrać odpowiednie produkty do konkretnych potrzeb i wymagań.

Dzięki naszej ofercie, klienci mogą być pewni, że wybierają produkty solidne, trwałe i skuteczne, które zapewnią im spokój oraz efektywne działanie instalacji. Systerm.pl - profesjonalne rozwiązania dla instalacji grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.