Wyświetlanie produktów 1-28 z 29

Pokazano 1-28 z 29 pozycji

Aktywne filtry

System Rozdzielaczowy

Skrzynki i puszki rozdzielcze służą do przyłączenia przewodów elastycznych i umożliwiają zbudowanie systemu rozprowadzania wentylacji mechanicznej. Z ich pomocą buduje się m.in. systemy rekuperacji. Niewielkie rozmiary sprawiają, że nie zajmują dużej powierzchni, co stanowi dużą wygodę. Pełny system rozdzielaczowi jest złożony z takich elementów jak skrzynki rozprężne i kanały wentylacyjne. Odznaczają się dużą wytrzymałością. 

Wysoka jakość systemów rozdzielaczowych zapewnia użytkownikom nie tylko komfort termiczny, ale przede wszystkim zdrowe i bezpieczne warunki wewnętrzne. Systemy te łagodzą skutki zjawiska "suchego powietrza", które jest szczególnie dokuczliwe zimą, gdy ogrzewanie centralne jest w pełni wykorzystywane.

Firma Systerm już od ponad dekady specjalizuje się w dostarczaniu klientom najwyższej jakości systemów wentylacyjnych z odzyskiem ciepła, w tym systemów rozdzielaczowych. Naszą misją jest dostarczanie produktów i rozwiązań, które przyczyniają się do poprawy jakości powietrza w budynkach, a tym samym do zdrowia i komfortu ich mieszkańców. Działamy z siedzibą w Warszawie, ale obsługujemy całą Polskę i kraje Unii Europejskiej.