Numer katalogowy: WEN-UELA-200 ID produktu: 6695

Kratka nierdzewna czerpnia wyrzutnia UELA 200 mm Stal nierdzewna

Parametry
129,00 zł
Dostępność: Na magazynie
Koszt wysyłki: od 15 zł
Czas wysyłki: dzisiaj (zamów do 14:00)
Zwrot: do 21 dni
Płatność ratalna: dostępna Szczegóły

Zewnętrzna kratka nierdzewna do wentylacji czerpnia wyrzutnia UELE 125mm 

Kratka nierdzewna UELA-AL może być wykorzystywana jako czerpnia lub wyrzutnia na zakończeniach instalacji przewodów wentylacyjnych, szczególnie w instalacjach domowych rekuperacji. Zaprojektowana z dokładnością i dbałością tak by służyć w użytku jak najdłużej. Doskonale nadaje się do wentylacji mechanicznej oraz grawitacyjnej.


Prosty i elegancki wygląd oraz Łatwy montaż

Kratka wentylacyjna stworzona została tak by dopasować się do każdego budynku. Wykonana z trwałych materiałów zapewnia długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie. Dzięki prostej i intuicyjnej instalacji, montaż kratki nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi ani dodatkowych adapterów. Dodatkowo kratka Kratka nierdzewna UELA-AL wykonana jest ze stali nierdzewnej dzięki czemu może być wystawiona na ciężkie warunki pogodowe. 


Praktyczność i Uniwersalność

Zaprojektowana z myślą o długowiecznej używalności i zarazem wytrzymałości na warunki pogodowe Kratka wentylacyjna nierdzewna UELA-AL doskonale spisuje się na każdym rodzaju budynku. Dodatkowo kratka posiada zabezpieczenie przed owadami w formie stalowej siatki, dzięki czemu żaden insekt nie przedostanie się do środka. 

|n|


Dane techniczne

Szczegóły produktu

Marka
Systerm
Indeks
WEN-UELA-200

Opis

Średnica [mm]
200
Materiał
Stal nierdzewna

Komentarze

Bądź pierwszym który napisze recenzję

Masz ten produkt? Zostaw opinię